macart
macart
Bize Dair...

Mac Art, reklam sektöründe 26 yıllık bir serüvenin hikayesidir. Kurulduğumuz günden bu yana binlerce markanın iletişim
faaliyetlerini üstlendik ve görevimizi her zaman başarıyla yerine getirdik. Mac Art olarak, yeni trendleri yakından takip ederek
geleneksel reklam ajansı modellerinin çok ötesinde bir çalışma prensibine sahibiz.

Uzun süredir büyük bir uyum içinde çalışan kıdemli ve seçkin yaratıcı ekibimizin, hem dijital mecralarda hem de geleneksel
mecralarda yapmış olduğu kreatif işler sayesinde pek çok markanın büyümesine ve maddi-manevi kazanç sağlamasına destek olduk.

Değerli müşterilerimizin de ifade ettiği gibi Mac Art olarak bizler, markalar ve markaların hitap ettiği hedef kitleler arasında
her zaman yıkılmaz bir köprü görevi gördük.

 

 

Pazarlamanızda kolaylaştırabileceğimiz hizmet başlıkları…
 
MARKALAMA / KURUMSAL TASARIMLAR
 
Marka Tasarımları
Mac Art Reklam Ajansı; 26 yıllık sektörel deneyiminin avantajlarıyla çalışmalarını yürütür. Marka logotype, kurumsal kimlik, tanıtım kataloğu, ambalaj üzeri tasarımları profesyonel ekibimiz tarafından yapılır.
 

DİJİTAL PLATFORMLAR İÇİN TASARIM ÜRETİMİ VE REKLAM YÖNETİMİ
 
Yaratıcı İçerikler Üretiriz
Mac Art Reklam Ajansı’nın dijital mecra / sosyal medya platformları için oluşturduğu yaratıcı içerikler en yoğun çalışma sistemine sahiptir ve sizin dijital mecranız (sosyal medya, web sitesi, blog sitesi) için sürekli yeni fikirler ve içerikler üretiriz.
 
Tasarım Üretimi
Mac Art Reklam Ajansı’nın müşterilerine sunduğu web sitesi, sosyal medya tasarımları gibi hizmetler hedef kitleye göre belirlenir ve profesyonel tasarımcılar ile oluşturulur.
 
Reklam Yönetimi
Hedef kitlenizin davranış tutumlarını en doğru şekilde analiz ederek reklamlarınız yönetilir ve sürekli optimizasyonlar yapılır.
 
Web Sitenizi Pazarlama Faaliyetlerine Uygun Yapıyoruz
Web siteniz, profesyonel tasarımcılar ve yazılımcılar tarafından oluşturulur.
Modern arayüz tasarımı, Teknik altyapısı iyi bir sunucuda barınması, Hızlı açılması Mobil cihazlara uyumlu olması,
Kullanıcı dostu olması, Arama motorlarına uyumlu olması