macart
macart

Bir çocuğun dünyaya gelişinden itibaren onlara olan hislerimizi anlatmaya başlasak, yolumuz baya uzun olur. Çünkü evlatlarımız en güçlü duyguları yaşatır bizlere. Bu yüzden onların ilk adımındaki sevincimiz gibi şefkat, masumiyet ve sevgi duygularıyla biz de ilk adımımızı attık. Bebeklerimizin gözlerini ilk açışında dünyayı incelemeleri gibi markamızı inceledik, analiz ettik. Ve o parmağımızı sıkı sıkı tutuşu gibi biz de markamızı sahiplendik.

Markalama kurumsal tasarım çalışmaları yaptık.

Kurum kimliğine uygun tasarımlarla, logo seçimimizi yaptık. Şefkat duygusundaki yumuşaklığı renklerle anlattık. Ürün içerik metinleri, fotoğrafların editlenmesi, ölçeklendirilmesi gibi çalışmaları özenle planladık. Slider ve banner tasarımları hazırladık.

Sosyal medya için görsel ve video içerikleri hazırladık.

Sosyal medya platformları için markaya uygun görsel ve video içerikleri hazırladık. Kullanıcıların beğenisiyle markamızın
etkileşim oranını %85 artırdık.Hedef kitle analizlerine göre hazırladığımız kampanya döneminde bu oranı %420 oranlarına çıkardık. 
4 ayda 4500 takipçiye ulaştık, video ve görsel içeriklerimizi 471.033 kullanıcıyla buluşturduk. Satış oranlarındaki artış ile nitelikli
sosyal medya kullanımının önemini desteklemiş olduk.

sosyal medya yonetimi
sosyal medya yonetimi

E- ticaret sayfası pazarlama içerik üretimi ve web site optimizasyonu yaptık. 

BeeTee Kids ürünlerini önce ailelerimiz sonra da çocuklarımızla buluşturmak için, e- ticaret sitemizi satışa hazır hale getirdik. Google için analitik yerleşimleri yaptık. Yasal süreçleri dokümanlarla hazırlayıp kredi kartı entegrasyonumuzu gerçekleştirdik. Web Site Optimizasyonu Site içi optimizasyonlar yaparak kullanıcı deneyimi açısından siteyi iyileştirdik. İçerik Üretimi, Web sitesini geliştirmek için içerikler üreterek siteyi geliştirdik.

Blog içerikleri ürettik.

 Çocukları için her zaman en iyisini düşünen ailelerimiz için bilgilendirici blog içerikleri oluşturduk.
Bu sayede marka ile kullanıcı arasında samimi ve doğal bir etkileşim oluşmasını sağladık.